Tworzymy profesjonalne oprogramowanie sklepów internetowych

Nowoczesna platforma do prowadzenia sklepu internetowego. Bezpłatne aktualizacje, wsparcie techniczne. Liczne integracje i prosta obsługi. Idealne oprogramowanie do pozycjonowania. Uruchom własny sklep internetowy
Tutaj jesteś: Strona główna » Dodanie boxu z przyciskiem Lubię to facebooka

Dodanie boxu z przyciskiem Lubię to facebooka

Data dodania: 22-11-2011

Można samodzielnie dodać kod "Lubię to" facebooka poprzez utworzenie nowego boxu w panelu administracyjnym sklepu.
W celu dodania boxu zawierającego połączenie z facebookiem należy w pierwszej kolejności pobrać w serwisie facebook kod, który będzie umieszczony na naszej stronie.
Następnie w panelu administracyjnym sklepu przejść do menu Wyglad / Definiowanie stron informacyjnych. Będąć w tym menu wybieramy przyciks "nowy plik".

Po otwarciu strony dodawania nowej treści ustawiamy paramtery tak jak na ponizszym obrazku :


 
czyli : jako rodzaj strony wybieramy opcje 6 - Wyswietlanie w boxie, następnie w zależności od tego czy box ma mieć belkę nagłówkową czy nie zaznaczamy odpowiednią opcje, ustalamy w ktorej kolumnie i na której pozycji ma byc wyświetlany nasz nowy box.

Następnie przechodzimy do edycji treści boxu - najważniejszą sprawą jest przełączenie widoku edytora treści w tryb wyświetlania źródła strany - tak jak na poniższym obrazku :


 
W tym trybie mamy możliwość wklejenia kodu pobranego wcześniej z serwisu facebooka. We wstawianym kodzie należy zwrócić uwagę na podaną szerokość - takzeby nie przekraczała ona szerokości kolumny, w której będzie umieszczony box. Poniżej znajduje się obrazek z wklejonym kodem.
 

 
Po zapisnaiu tak utworzonej strony informacyjnej, na stronie sklepu będzie wyświetlany box zawierający wklejony podczas edycji kod z serwisu facebook. Boxem tym można zarządzać ( zmieniac kolejność, kolumnę ) w module Wygląd / Zarządzanie boxami.
 

Dalej

oprogramowanie e-commerce | tworzenie sklepów internetowych | program do sklepu internetowego | oprogramowanie sklepu internetowego | sklep internetowy | sklepy internetowe

Informacje zawarte na tej stronie stanowią własność intelektualną firmy Kamelia-Net. Dotyczy to zarówno tekstów jak i grafik sklepu. Wszelkie próby kopiowania zdjęć oraz tekstów z niniejszego serwisu bez zgody firmy Kamelia-Net są zabronione i będą traktowane jako łamanie prawa.
Oprogramowanie sklepu internetowego