Tworzymy profesjonalne oprogramowanie sklepów internetowych

Nowoczesna platforma do prowadzenia sklepu internetowego. Bezpłatne aktualizacje, wsparcie techniczne. Liczne integracje i prosta obsługi. Idealne oprogramowanie do pozycjonowania. Uruchom własny sklep internetowy
Tutaj jesteś: Strona główna » Dodawanie cech produktów + film instruktażowy

Dodawanie cech produktów + film instruktażowy

Data dodania: 24-01-2011

Film przedstawia jak dodawać cechy do produktów. Cechy produktów to np. rozmiar w przypadku ubrań. Właśnie taki przykład jest zastosowany w filmie. Do produktu zostanie dopisana cecha o nazwie "Rozmiar" która będzie miała 2 wartości L oraz XL. 
Jako standard będzie przyjęta wartość L. Wybranie wartości XL spowoduje wzrost ceny produktu o 61 zł. W sklepie istnieją 2 sposoby dodawania cech - podczas dodawania produktu oraz sposób zaprezentowany w filmie. Sposób zaprezentowany w filmie ma taką zaletę, iż umożliwia dodanie nowej cechy i przypisaniej do niej wartości.
 

Dalej

oprogramowanie e-commerce | tworzenie sklepów internetowych | program do sklepu internetowego | oprogramowanie sklepu internetowego | sklep internetowy | sklepy internetowe

Informacje zawarte na tej stronie stanowią własność intelektualną firmy Kamelia-Net. Dotyczy to zarówno tekstów jak i grafik sklepu. Wszelkie próby kopiowania zdjęć oraz tekstów z niniejszego serwisu bez zgody firmy Kamelia-Net są zabronione i będą traktowane jako łamanie prawa.
Oprogramowanie sklepu internetowego