Tworzymy profesjonalne oprogramowanie sklepów internetowych

Nowoczesna platforma do prowadzenia sklepu internetowego. Bezpłatne aktualizacje, wsparcie techniczne. Liczne integracje i prosta obsługi. Idealne oprogramowanie do pozycjonowania. Uruchom własny sklep internetowy
Tutaj jesteś: Strona główna » Formularz pomocy technicznej

Formularz pomocy technicznej

Pomoc do sklepu internetowego oscGold Poprzez formularz możecie Państwo skorzystać z pomocy w zakresie użytkowania oprogramowania oscGold którą oferujemy wraz z zakupem oprogramowania sklepu oscGold. Warunkiem skorzystania z pomocy (i udzielenia przez nas odpowiedzi) jest posiadanie aktywnego pakietu pomocy technicznej. Pomoc jest realizowana wyłącznie przez poniższy formularz. W formularzu prosimy o podawanie kodu pomocy technicznej (kodu aktywacyjnego sklepu który otrzymaliście Państwo wraz z oprogramowaniem). Dokładny opis świadczenia pomocy technicznej możecie Państwo przeczytać tutaj.

Przed wysłaniem zapytania prosimy sprawdzić czy problem, który chcą Państwo zgłosić nie został juz przez nas rozwiązany i opisany na stronie Tematów Pomocy Technicznej.

oprogramowanie e-commerce | tworzenie sklepów internetowych | program do sklepu internetowego | oprogramowanie sklepu internetowego | sklep internetowy | sklepy internetowe

Informacje zawarte na tej stronie stanowią własność intelektualną firmy Kamelia-Net. Dotyczy to zarówno tekstów jak i grafik sklepu. Wszelkie próby kopiowania zdjęć oraz tekstów z niniejszego serwisu bez zgody firmy Kamelia-Net są zabronione i będą traktowane jako łamanie prawa.
Oprogramowanie sklepu internetowego