Tworzymy profesjonalne oprogramowanie sklepów internetowych

Nowoczesna platforma do prowadzenia sklepu internetowego. Bezpłatne aktualizacje, wsparcie techniczne. Liczne integracje i prosta obsługi. Idealne oprogramowanie do pozycjonowania. Uruchom własny sklep internetowy
Tutaj jesteś: Strona główna » Integracja z cennikiem hurtowni ACTION

Integracja z cennikiem hurtowni ACTION

Data dodania: 15-05-2008

Integracja z hurtownią ActionDostępna jest integracja sklepu internetowego oscGold z cennikiem największej hurtowni komputerowej ACTION. Dostęp do cennika hurtowni jest możliwy poprzez zewnętrzne programy integrujące. Programy umożliwią przenoszenie danych o produktach z hurtowni ACTION do sklepów internetowych. Integracja pozwala użytkownikom sklepów na bezpośredni import asortymentu hurtowni wraz z marżami,  personalizacje marż na poszczególne grupy cenowe, podgrupy produktów, przenoszenie opisów produktów, dokumentacji oraz zdjęć wprost do bazy sklepu oscGold.

e-mo.plDo integracji sklepu internetowego oscGold z hurtownią Action przystosowane są 2 programy. Głównym programem który proponujemy to oprogramowanie Action2osCommerce firmy e-mo.pl. Jest to oprogramowanie działające w środowisku Windows instalowane na lokalnym komputerze klienta. Dzięki temu praca programu jest bardzo stabilna i szybka, a sama integracja z hurtownią bardzo prosta nawet dla początkujących użytkowników internetu. A2C to aplikacja, które importuje dane o produktach z cenników dystrybutorów i eksportuje te dane do sklepów internetowych. Oprócz możliwości integracji sklepu z hurtownią Action program posiada możliwość integracji z wieloma różnymi hurtowniami dzięki czemu do jednego sklepu można zaimportować ofertę kilku hurtowni. Action2osCommerce nie jest wrażliwy na ograniczenia czasowe PHP, umożliwia wybór produktów które maja być eksportowane. Action2osCommerce za pomocą planowanych zadań Windows staje się bez obsługowy, potrafi sam o określonych godzinach uaktualniać ofertę sklepu internetowego. Szczegółowe informacje na temat programu możecie Państwo znaleźć na stronie producenta: http://www.e-mo.com.pl/a2c. Polecamy to oprogramowanie jako najbardziej sprawdzone i polecane przez naszych klientów.

Drugim programem umożliwiającym import danych z hurtowni Action do sklepu internetowego oscGold jest oprogramowanie o nazwie Cennik Offline firmy Conor s.c. Program umożliwia przeglądanie oferty dystrybutora Action wraz z marżami (lub narzutem), drukowanie ofert, konfigurowanie własnych zestawów komputerowych oraz integrację ze sklepem internetowym. Szczegóły dotyczące oprogramowania możecie Państwo znaleźć na stronie producenta: http://www.integracja-action.pl.


Dalej

oprogramowanie e-commerce | tworzenie sklepów internetowych | program do sklepu internetowego | oprogramowanie sklepu internetowego | sklep internetowy | sklepy internetowe

Informacje zawarte na tej stronie stanowią własność intelektualną firmy Kamelia-Net. Dotyczy to zarówno tekstów jak i grafik sklepu. Wszelkie próby kopiowania zdjęć oraz tekstów z niniejszego serwisu bez zgody firmy Kamelia-Net są zabronione i będą traktowane jako łamanie prawa.
Oprogramowanie sklepu internetowego