Tworzymy profesjonalne oprogramowanie sklepów internetowych

Nowoczesna platforma do prowadzenia sklepu internetowego. Bezpłatne aktualizacje, wsparcie techniczne. Liczne integracje i prosta obsługi. Idealne oprogramowanie do pozycjonowania. Uruchom własny sklep internetowy
Tutaj jesteś: Strona główna » Integracja z hurtowniami poprzez oprogramowanie firmy e-mo.pl

Integracja z hurtowniami poprzez oprogramowanie firmy e-mo.pl

Data dodania: 22-06-2009

Integracje sklepu internetowego z hurtownamiDzięki produktom firmy e-mo.pl możemy zaproponować Państwu znaczne rozszerzenie możliwości sklepu internetowego oscGold poprzez połącznie z oprogramowaniem tworzonym przez e-mo.pl. Oprogramowanie to min: A2C (przenosi dane z cenników m.in. Action, AB, NTT, Incom, TechData, FEN, YAMO, HAMA, hurtownii książek Platon, nextoAPI i Azumut.pl oraz hurtownii bielizny BieliznaCentrum, kontri.pl, Matterhorn, MVP oraz wiele innych do sklepu internetowego) oraz program s2s (integruje system sprzedażowy do obsługi firmy Insert o nazwie Subiekt GT ze sklepem internetowym).

A2C to aplikacja, które importuje dane z cennika dystrybutora Action (wersja pełna), AB, NTT, Incom, TechData, FEN, YAMO, HAMA, hurtownii książek Platon, nextoAPI i Azumut.pl oraz hurtownii bielizny BieliznaCentrum, Kontri, Matterhorn, MVP do sklepu internetowego oscGold i daje możliwość szybkiej integracji. Oprogramowanie A2C jest nieprzerwanie rozwijane przez autora i liczba dostępnych integracji z hurtowniami wciąż rośnie - aktualna lista integracji znajduje się na stronie: http://www.e-mo.com.pl/a2c,kompatybilnosc

Funkcjonalność obejmuje:

  • eksport kategorii (zachowanie struktury drzewa rodzic->dziecko)
  • eksport producentów
  • eksport produktów: przydział do odpowiedniej kategorii, przydział do odpowiedniego producenta, eksport opisu, eksport zdjęcia (możliwość skalowania)

Aplikacja nie jest wrażliwa na ograniczenia czasowe PHP, umożliwia wybór produktów które maja być eksportowane. A2C za pomocą planowanych zadań Windows staje się bez obsługowy, potrafi sam o określonych godzinach uaktualniać ofertę sklepu internetowego. Jest to oprogramowanie działające w środowisku Windows instalowane na lokalnym komputerze klienta. Dzięki temu praca programu jest bardzo stabilna i szybka, a sama integracja z hurtownią bardzo prosta nawet dla początkujących użytkowników internetu.

s2s to aplikacja która pozwala na integrację programu do obsługi firmy Subiekt GT ze sklepem internetowym w obszarze:

  • produktów (wymiana danych jednostronnie Subiekt->Sklep): opisy, zdjęcia, ceny, dostępność, przynależność do kategorii
  • kontrahentów (wymiana danych obustronnie Subiekt <->Sklep): adresy, konta użytkowników
  • zamówień (wymiana danych obustronnie Subiekt <->Sklep): statusy, adres wysyłki, rezerwacja towaru

Dokonując integracji sklepu oscGold z Subiektem GT poprzez oprogramowanie s2s oszczędzacie Państwo ponad 600 złotych, ponieważ integracja ta nie wymaga zakupu dodatku Sfera dla Subiekta GT. Integracja potrafi obsługiwać kilka sklepów internetowych o różnym asortymencie z jednej bazy programu Subiekt GT.

W przypadku zainteresowania z Państwa strony przedstawionym wyżej oprogramowaniem zapraszamy na stronę www.e-mo.com.pl. Tam możecie Państwo zapoznać się dokładniej z ofertą oprogramowania oraz pobrać wersje demonstracyjne.


Dalej

oprogramowanie e-commerce | tworzenie sklepów internetowych | program do sklepu internetowego | oprogramowanie sklepu internetowego | sklep internetowy | sklepy internetowe

Informacje zawarte na tej stronie stanowią własność intelektualną firmy Kamelia-Net. Dotyczy to zarówno tekstów jak i grafik sklepu. Wszelkie próby kopiowania zdjęć oraz tekstów z niniejszego serwisu bez zgody firmy Kamelia-Net są zabronione i będą traktowane jako łamanie prawa.
Oprogramowanie sklepu internetowego