Tworzymy profesjonalne oprogramowanie sklepów internetowych

Nowoczesna platforma do prowadzenia sklepu internetowego. Bezpłatne aktualizacje, wsparcie techniczne. Liczne integracje i prosta obsługi. Idealne oprogramowanie do pozycjonowania. Uruchom własny sklep internetowy
Tutaj jesteś: Strona główna » Integracja oscGold z oprogramowaniem finansowo-księgowym CDN OPT

Integracja oscGold z oprogramowaniem finansowo-księgowym CDN OPT

Data dodania: 28-01-2008

Integracja sklepu internetowego z CDN Optima firmy COMARCH
Firma Evosoft stworzyła oprogramowanie które umożliwia integrację sklepu internetowego oscGold z oprogramowaniem finansowo-księgowym firmy COMARCH, m.in. CDN OPTIMA. Dzięki zastosowaniu modułu evoASYSTENT możliwe jest kompleksowe zintegrowanie oprogramowania finansowo-księgowego ze sklepem internetowym, co pozwala na pełną wymianę danych pomiędzy sklepem a systemem finansowo-księgowym.
Od dziś integracja z oprogramowaniem finansowo-księgowym (np. CDN OPT!MA) nie stanowi żadnego problemu. Państwa sklep może z nim współdziałać dając przy tym znaczną oszczędność czasu i pieniędzy. Klienci będą na bieżąco informowani o stanie magazynowym, nie pojawi się również ryzyko wystąpienia niepotrzebnych błędów organizacyjnych.

 
Integracja sklepu z Optima

Dzięki zastosowaniu modułu evoASYSTENT możliwe jest kompleksowe zintegrowanie oprogramowania firmy COMARCH (m.in. CDN OPT!MA) ze sklepem internetowym evoSHOP lub OSC GOLD.
 
Integracja oscGold z CDN Optima

W pełni zintegrowane oprogramowanie pozwala na wymianę informacji pomiędzy sklepem internetowym a systemem finansowo-księgowym, między innymi w zakresie:
  • towarów, wraz z ich stanami magazynowymi, grupami cen i innymi danymi,
  • grup towarowych,
  • uzupełniania opisów oraz zdjęć,
  • danych kontrahentów,
  • zamówień złożonych w sklepie,
  • warunków nadawania rabatów.
Dzięki integracji z systemem sprzedaży sklep internetowy przekształca się w bardzo ważny kanał sprzedaży w firmie. Co istotne, obsługa tej sprzedaży jest prosta i nie wymaga wielkich nakładów pracy – a wszystko to przy zachowaniu spójności z innymi elementami składowymi Państwa systemu informatycznego. Dzięki integracji wszystkie informacje o transakcjach są dostępne w jednym miejscu, pozwalając na sprawne zarządzanie i prowadzenie poprawnej polityki magazynowej.

Zastosowanie oprogramowania evoASYSTENT umożliwia automatyzację pracy, a przez to łatwiejsze i bardziej efektywne nadzorowanie pracy sklepu internetowego. Skutecznie usprawnia działanie firmy w najważniejszych obszarach jej funkcjonowania i rozwoju, pozwalając jednocześnie zaoszczędzić czas i środki.

Dalej

oprogramowanie e-commerce | tworzenie sklepów internetowych | program do sklepu internetowego | oprogramowanie sklepu internetowego | sklep internetowy | sklepy internetowe

Informacje zawarte na tej stronie stanowią własność intelektualną firmy Kamelia-Net. Dotyczy to zarówno tekstów jak i grafik sklepu. Wszelkie próby kopiowania zdjęć oraz tekstów z niniejszego serwisu bez zgody firmy Kamelia-Net są zabronione i będą traktowane jako łamanie prawa.
Oprogramowanie sklepu internetowego