Tworzymy profesjonalne oprogramowanie sklepów internetowych

Nowoczesna platforma do prowadzenia sklepu internetowego. Bezpłatne aktualizacje, wsparcie techniczne. Liczne integracje i prosta obsługi. Idealne oprogramowanie do pozycjonowania. Uruchom własny sklep internetowy
Tutaj jesteś: Strona główna » Integracja sklepu oscGold z Allegro

Integracja sklepu oscGold z Allegro

Data dodania: 29-01-2011

Do integracji sklepu internetowego oscGold z Allegro potrzebny jest klucz webAPI oraz nr użytkownika w systemie aukcyjnym Allegro.
Do poprawnego działania integracji sklepu internetowego oscGold z Allegro wystarczy darmowy klucz WebAPI który oferuje Allegro. W celu otrzymania klucza WebAPI należy zarejestrować się na stronie Allegro i wypełnić odpowiedni wniosek. Po otrzymaniu klucza należy wpisać jego wartość w menu Integracje / Ustawienia aukcji Allegro. Dodatkowo w konfiguracji należy wpisać swój numer z Allegro. Większość użytkowników ma jednak problemy z odnalezieniem własnego numeru bo posługują się tylko nazwą użytkownika. W celu poznania własnego numeru podajemy prosty sposób: należy przejść do strony wyszukiwania Allegro. W pozycji Znajdź użytkownika należy wpisać swoją nazwę. Po kliknięciu szukaj pokaże się strona informacyjna z komentarzami użytkownika. Po najechaniu myszką na link w opcjach - Pokaż przedmioty tego użytkownika - w pasku przeglądarki pokaże się link http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=11111 który będzie zawierał w sobie nr użytkownika Allegro. W ten prosty sposób można poznać swój numer w Allegro który należy wpisać w konfiguracji Allegro sklepu oscGold.

Dalej

oprogramowanie e-commerce | tworzenie sklepów internetowych | program do sklepu internetowego | oprogramowanie sklepu internetowego | sklep internetowy | sklepy internetowe

Informacje zawarte na tej stronie stanowią własność intelektualną firmy Kamelia-Net. Dotyczy to zarówno tekstów jak i grafik sklepu. Wszelkie próby kopiowania zdjęć oraz tekstów z niniejszego serwisu bez zgody firmy Kamelia-Net są zabronione i będą traktowane jako łamanie prawa.
Oprogramowanie sklepu internetowego