Tworzymy profesjonalne oprogramowanie sklepów internetowych

Nowoczesna platforma do prowadzenia sklepu internetowego. Bezpłatne aktualizacje, wsparcie techniczne. Liczne integracje i prosta obsługi. Idealne oprogramowanie do pozycjonowania. Uruchom własny sklep internetowy
Tutaj jesteś: Strona główna » Jak dodać do sklepu internetowego Widget GG ?

Jak dodać do sklepu internetowego Widget GG ?

Data dodania: 27-01-2011

Jeżeli chcecie Państwo aby można było prowadzić bezpośrednio ze strony sklepu  czat z klientami poprzez komunikator GG w sklepie można w prosty sposób zainstalować Widget GG który umożliwia prowadzenie rozmowy bezpośrednio ze strony sklepu.
Każdy, kto wejdzie na stronę, może od razu napisać do wiadomość na Twoje GG. Internauta nie musi się logować do GG, nawet nie potrzebuje swojego konta. Rozmowa jest dla obu stron łatwa, anonimowa i bezpieczna. W celu dodania kodu GG do sklepu należy wejść w menu Wygląd i z menu wybrać Definiowanie stron informacyjnych. Następnie należy wcisnąć przycisk Nowy plik. Po wciśnięciu sklep przejdzie w tryb dodawania nowej strony. Aby Widget GG wyświetlał się w boxie należy przy dodawaniu nowej strony z wybrać jej rodzaj jako 6 - wyświetlanie w boxie. Następnie należy wprowadzić kolejność wyświetlania strony (boxu), kolumnę w której ma się wyświetlać oraz czy ma być ukryta belka nagłówka (przy GG radzimy ukryć). Następnie należy w edytorze przełączyć edytor na Źródło dokumentu. Po tym edytor przełączy się na kod html. Po przełączeniu w miejscu gdzie normalnie wpisuje się tekst należy wkleić kod GG który został wygenerowany na stronie GG (kod Javascript). Po zapisaniu strony utworzy się nowy box który będzie wyświetlał Widget GG. Przy generowaniu kodu widgetu na stronie GG należy pamiętać, że szerokość widgetu nie może być szersza od szerokości kolumny w której będzie się znajdował.

Dalej

oprogramowanie e-commerce | tworzenie sklepów internetowych | program do sklepu internetowego | oprogramowanie sklepu internetowego | sklep internetowy | sklepy internetowe

Informacje zawarte na tej stronie stanowią własność intelektualną firmy Kamelia-Net. Dotyczy to zarówno tekstów jak i grafik sklepu. Wszelkie próby kopiowania zdjęć oraz tekstów z niniejszego serwisu bez zgody firmy Kamelia-Net są zabronione i będą traktowane jako łamanie prawa.
Oprogramowanie sklepu internetowego