Tworzymy profesjonalne oprogramowanie sklepów internetowych

Nowoczesna platforma do prowadzenia sklepu internetowego. Bezpłatne aktualizacje, wsparcie techniczne. Liczne integracje i prosta obsługi. Idealne oprogramowanie do pozycjonowania. Uruchom własny sklep internetowy
Tutaj jesteś: Strona główna » Jak dodać film Youtube do opisu produktu ?

Jak dodać film Youtube do opisu produktu ?

Data dodania: 14-04-2011

W opisach produktów można dodawać filmy zamieszczone w serwisie Youtube. Samo wstawienie filmu w opisie produktu odbywa się z poziomu panelu administracyjnego sklepu podczas dodawania czy edycji produktu.
Przy dodawaniu czy edycji produktu chcąc dodać film Yotube należy w edytorze tekstu wcisnąć ikonę dodawania nowego kliku filmowego.
 
Youtube - ikona dodawanie filmu

Po wciśnięciu ikony pojawi się okienko z możliwością wstawienia kodu filmu. Kod filmu jest to link z paska przeglądarki podczas przeglądania serwisu Youtube.
 
Youtube - dodawanie nowego filmu

Należy wstawić w pole URL cały link do filmu który chcemy zamieścić w opisie. Po zapisaniu nowo wstawiony klip filmowy będzie widoczny w opisie produktu.
 
Youtube - nowo wstawiony film

Dalej

oprogramowanie e-commerce | tworzenie sklepów internetowych | program do sklepu internetowego | oprogramowanie sklepu internetowego | sklep internetowy | sklepy internetowe

Informacje zawarte na tej stronie stanowią własność intelektualną firmy Kamelia-Net. Dotyczy to zarówno tekstów jak i grafik sklepu. Wszelkie próby kopiowania zdjęć oraz tekstów z niniejszego serwisu bez zgody firmy Kamelia-Net są zabronione i będą traktowane jako łamanie prawa.
Oprogramowanie sklepu internetowego