Tworzymy profesjonalne oprogramowanie sklepów internetowych

Nowoczesna platforma do prowadzenia sklepu internetowego. Bezpłatne aktualizacje, wsparcie techniczne. Liczne integracje i prosta obsługi. Idealne oprogramowanie do pozycjonowania. Uruchom własny sklep internetowy
Tutaj jesteś: Strona główna » Jak wstawić własny banner w nagłówku sklepu ?

Jak wstawić własny banner w nagłówku sklepu ?

Data dodania: 29-01-2011

W standardowych szablonach sklepu oscGold można w bardzo prosty sposób wstawić własny nagłówek (banner) w cześci górnej sklepu który może zawierać grafiki, logo, itd.
W celu wstawienia nagłówka należy wejść w menu Konfiguracja, następnie pozycja Twój sklep. Po wyświetlaniu się opcji należy wybrać opcję Logo sklepu. Po podświetlaniu opcji (należy na niej kliknąć) trzeba wcisnąć przycisk Edytuj który znaduje się w kolumnie po prawej stronie ekranu. Po przejściu w tryb edycji klikając na przycisk Wybierz obrazek można wybrać z listy dostępnych grafik który obrazek będzie nagłówkiem sklepu.

Dalej

oprogramowanie e-commerce | tworzenie sklepów internetowych | program do sklepu internetowego | oprogramowanie sklepu internetowego | sklep internetowy | sklepy internetowe

Informacje zawarte na tej stronie stanowią własność intelektualną firmy Kamelia-Net. Dotyczy to zarówno tekstów jak i grafik sklepu. Wszelkie próby kopiowania zdjęć oraz tekstów z niniejszego serwisu bez zgody firmy Kamelia-Net są zabronione i będą traktowane jako łamanie prawa.
Oprogramowanie sklepu internetowego