Tworzymy profesjonalne oprogramowanie sklepów internetowych

Nowoczesna platforma do prowadzenia sklepu internetowego. Bezpłatne aktualizacje, wsparcie techniczne. Liczne integracje i prosta obsługi. Idealne oprogramowanie do pozycjonowania. Uruchom własny sklep internetowy
Tutaj jesteś: Strona główna » Jak zmienić ilość wyświetlanych produktów w kategoriach ?

Jak zmienić ilość wyświetlanych produktów w kategoriach ?

Data dodania: 29-01-2011

Standardowo w sklepie ustawiona jest wartść wyświetlania 10 produktów w listingu produktów - czyli np po wejściu w daną kategorię wyświetli się 10 produktów oraz linki do następnych stron z produktami.
Jeżeli chcielbyście Państwo żeby wyświetlało się np 20 pozycji na raz należy wejść w menu Konfiguracja. Z listy menu należy wybrać pozycję Wartości maksymalne. Po wyświetlaniu się opcji należy wyedytować pozycję Wyniki wyszukiwania. Standardowo jest tam wpisane 10. Jeżeli zostanie wpisana wartość np 20 będzie wyświetlane jednorazowo 20 produktów w listingu produktów.

Dalej

oprogramowanie e-commerce | tworzenie sklepów internetowych | program do sklepu internetowego | oprogramowanie sklepu internetowego | sklep internetowy | sklepy internetowe

Informacje zawarte na tej stronie stanowią własność intelektualną firmy Kamelia-Net. Dotyczy to zarówno tekstów jak i grafik sklepu. Wszelkie próby kopiowania zdjęć oraz tekstów z niniejszego serwisu bez zgody firmy Kamelia-Net są zabronione i będą traktowane jako łamanie prawa.
Oprogramowanie sklepu internetowego