Tworzymy profesjonalne oprogramowanie sklepów internetowych

Nowoczesna platforma do prowadzenia sklepu internetowego. Bezpłatne aktualizacje, wsparcie techniczne. Liczne integracje i prosta obsługi. Idealne oprogramowanie do pozycjonowania. Uruchom własny sklep internetowy
Tutaj jesteś: Strona główna » Nie można wystawić aukcji na Allegro

Nie można wystawić aukcji na Allegro

Data dodania: 29-01-2011

Przy próbie wystawienia aukcji na Allegro otrzymuję komunikat o następującej treści: Nie możesz wystawić przedmiotu w sklepie w tym kraju.
Sytuacja taka występuje wówczas, gdy próbuje się wystawić aukcje typu sklep nie posiadając utworzonego sklepu na Allegro. W takiej sytuacji należy wystawiać aukcje z licytacją lub kup teraz. Ewentualnie utworzyć sklep w serwisie Allegro.

Dalej

oprogramowanie e-commerce | tworzenie sklepów internetowych | program do sklepu internetowego | oprogramowanie sklepu internetowego | sklep internetowy | sklepy internetowe

Informacje zawarte na tej stronie stanowią własność intelektualną firmy Kamelia-Net. Dotyczy to zarówno tekstów jak i grafik sklepu. Wszelkie próby kopiowania zdjęć oraz tekstów z niniejszego serwisu bez zgody firmy Kamelia-Net są zabronione i będą traktowane jako łamanie prawa.
Oprogramowanie sklepu internetowego