Tworzymy profesjonalne oprogramowanie sklepów internetowych

Nowoczesna platforma do prowadzenia sklepu internetowego. Bezpłatne aktualizacje, wsparcie techniczne. Liczne integracje i prosta obsługi. Idealne oprogramowanie do pozycjonowania. Uruchom własny sklep internetowy
Tutaj jesteś: Strona główna » Nowa odsłona strony oscGold

Nowa odsłona strony oscGold

Data dodania: 12-03-2014

Zmieniamy wygląd strony oscGold. Mamy nadzieję, że będzie bardziej czytelna i łatwiej będzie znaleźć szukane informacje. Strona staje się stroną firmową naszej firmy Kamelia-Net.

Ponieważ projekt oscGold nie będzie już rozwijany o nowe funkcjonalności postanowiliśmy zmienić stronę na bardziej opisową. Na stronie nie będzie dostępna już sprzedaż sklepu oraz produktów powiązanych ze sklepem - będą jedynie dostępne opisy i informacje na temat projektu oscGold oraz naszego nowego projektu shopGold.

Pozostawiamy część strony przewidzianą dla wiadomości projektu oscGold wraz z działem aktualizacji i pomocy technicznej. Pozostałą cześć strony przeznaczamy na informacje ogólne dotyczące e-commerce oraz do promowania naszego nowego projektu shopGold.


Dalej

oprogramowanie e-commerce | tworzenie sklepów internetowych | program do sklepu internetowego | oprogramowanie sklepu internetowego | sklep internetowy | sklepy internetowe

Informacje zawarte na tej stronie stanowią własność intelektualną firmy Kamelia-Net. Dotyczy to zarówno tekstów jak i grafik sklepu. Wszelkie próby kopiowania zdjęć oraz tekstów z niniejszego serwisu bez zgody firmy Kamelia-Net są zabronione i będą traktowane jako łamanie prawa.
Oprogramowanie sklepu internetowego