Tworzymy profesjonalne oprogramowanie sklepów internetowych

Nowoczesna platforma do prowadzenia sklepu internetowego. Bezpłatne aktualizacje, wsparcie techniczne. Liczne integracje i prosta obsługi. Idealne oprogramowanie do pozycjonowania. Uruchom własny sklep internetowy
Tutaj jesteś: Strona główna » Oferta specjalna dla Klientów korzystających z oscGold

Oferta specjalna dla Klientów korzystających z oscGold

Data dodania: 13-03-2014

Dla Klientów, którzy korzystają z oprogramowania sklepu oscGold w wersji 4 przygotowaliśmy specjalną ofertę zakupu w niższej cenie oprogramowania shopGold.

Oferta jest skierowana dla Klientów, którzy zakupili oprogramowanie oscGold w naszej firmie i posiadają aktywny sklep. W ramach oferty proponujemy przejście na nowe oprogramowanie sklepu shopGold. Nowe funkcje dostępne w nowym oprogramowaniu z pewnością przydadzą się z zarządzaniu sklepem oraz wpłyną na sprzedaż. W ramach oprogramowania shopGold oferujemy także dostęp do bezpłatnych szablonów graficznych, których ilość będziemy systematycznie zwiększać - cały czas pozostaną bezpłatne. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.


Dalej

oprogramowanie e-commerce | tworzenie sklepów internetowych | program do sklepu internetowego | oprogramowanie sklepu internetowego | sklep internetowy | sklepy internetowe

Informacje zawarte na tej stronie stanowią własność intelektualną firmy Kamelia-Net. Dotyczy to zarówno tekstów jak i grafik sklepu. Wszelkie próby kopiowania zdjęć oraz tekstów z niniejszego serwisu bez zgody firmy Kamelia-Net są zabronione i będą traktowane jako łamanie prawa.
Oprogramowanie sklepu internetowego