Tworzymy profesjonalne oprogramowanie sklepów internetowych

Nowoczesna platforma do prowadzenia sklepu internetowego. Bezpłatne aktualizacje, wsparcie techniczne. Liczne integracje i prosta obsługi. Idealne oprogramowanie do pozycjonowania. Uruchom własny sklep internetowy
Tutaj jesteś: Strona główna » Pomoc techniczna

Pomoc techniczna

Data dodania: 30-12-2007

Każdy kto zakupił program oscGold za pośrednictwem naszej strony otrzymał 6 m-cy pomocy technicznej.

Pomoc techniczna obejmuje:

 • dostęp do porad technicznych (jak zainstalować program, pomoc w konfiguracji sklepu itp).
 • pomoc w instalacji na serwerze lub jego instalację na serwerze na serwerze klienta.
 • dostęp do aktualizacji / poprawek oprogramowania sklepu internetowego. Każdy klient, który zakupił oprogramowanie sklepu ma dostęp do aktualizacji po zalogowaniu się na swoje konto w naszym sklepie. Po zalogowaniu widoczna staje się dodatkowa zakładka z możliwymi do pobrania aktualizacjami (dotyczy tylko klientów którzy zakupili i zapłacili za oprogramowanie, nie wystarczy sama rejestracja w sklepie).
 • porady związane z bieżącą eksploatacją sklepu.

Warunki korzystania z pomocy technicznej:

 • celem pomocy technicznej jest nieodpłatne udzielanie konsultacji legalnym użytkownikom programu oscGold w zakresie korzystania z programu,
 • warunkiem skorzystania z pomocy technicznej jest każdorazowe podawanie przy zadawaniu zapytań kodu aktywacyjnego sklepu, który jest przesyłany wraz z aplikacją sklepu oraz adresu pod jakim jest zainstalowany program. Dane są nam niezbędne do identyfikacji zakupionego sklepu (np. wersja sklepu na podstawie której możemy określić potencjalny problem) i zastrzegamy, iż nie będziemy świadczyć pomocy dla klientow, którzy nie podadzą w korespondencji z nami powyższych danych.
 • w ramach bezpłatnej pomocy technicznej nie udzielamy informacji na temat sposobów samodzielnej modyfikacji i rozbudowy oprogramowania oscGold oraz nie wykonujemy bezpłatnych czynności naprawczych w przypadku, gdy powstałe błędy są wynikiem niewłaściwej modyfikacji plików, niewłaściwym dodawaniem nowych elementów (modułów) do sklepu lub  konfiguracji sklepu, a także działaniem na szkodę poprzez niestosowanie się do podstawowych zasad bezpieczeństwa.
 • pomocą techniczną nie są objęte także modyfikacje sklepu (chyba, że przed zakupem oprogramowania zostały ustalone indywidualne warunki).
 • cofnięcie zgody na prezentację linku i informacji o pochodzeniu oprogramowania (usunięcie stopki ze sklepu) jest równoznaczne z zaprzestaniem świadczenia usługi bezpłatnego wsparcia dla zarejestrowanego oprogramowania przez Studio Komputerowe KAMELIA-NET.
 • przez konsultacje rozumiemy udzielanie porad, wskazówek oraz wyjaśnień w sprawach zgłaszanych przez użytkowników.
 • podstawową formą świadczenia pomocy technicznej jest konsultacja z wykorzystaniem formularza pomocy technicznej dostępnego na stronie www.oscgold.com dla klientów którzy zakupili oprogramowanie poprzez naszą stronę. Możliwa jest także konsultacja z wykorzystaniem poczty elektronicznej  - adres pomoc@oscgold.com. Dopuszczamy także w przypadku prostych zapytań konsultacje poprzez komunikatory Skype lub GG (warunkiem jest podawanie kodu aktywacyjnego sklepu). Nie gwarantujemy jednak w tym przypadku udzielenia odpowiedzi - część zapytań klientów musi być przez nas przeanalizowana przed udzieleniem odpowiedzi i w przypadku bardziej złożonych zapytań nie jesteśmy w stanie szybko przygotować odpowiedzi poprzez komunikator - dlatego w takich przypadkach prosimy o kontakt poprzez formularz pomocy technicznej. W awaryjnych przypadkach dopuszczamy także pomoc poprzez rozmowę telefoniczną, np awaria sklepu.
 • zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby świadczone przez nas konsultacje były na najwyższym poziomie zarówno merytorycznie, jak i pod kątem formy ich świadczenia.
W przypadku problemów lub pytań staramy się udzielić odpowiedzi w możliwie jak najkrótszym terminie. W przypadku zadawania zapytań czas odpowiedzi nie będzie dłuższy niż 72 godziny. Jednak najczęściej odpowiedzi udzielamy niezwłocznie po otrzymaniu informacji. W przypadku pytań najbardziej preferowaną formą jest kontakt poprzez email - prosimy wtedy opisać problem co bardzo ułatwia udzielenie odpowiedzi. Konsultacji poprzez komunikatory udzielamy tylko w godzinach pracy sklepu.

Dalej

oprogramowanie e-commerce | tworzenie sklepów internetowych | program do sklepu internetowego | oprogramowanie sklepu internetowego | sklep internetowy | sklepy internetowe

Informacje zawarte na tej stronie stanowią własność intelektualną firmy Kamelia-Net. Dotyczy to zarówno tekstów jak i grafik sklepu. Wszelkie próby kopiowania zdjęć oraz tekstów z niniejszego serwisu bez zgody firmy Kamelia-Net są zabronione i będą traktowane jako łamanie prawa.
Oprogramowanie sklepu internetowego