Tworzymy profesjonalne oprogramowanie sklepów internetowych

Nowoczesna platforma do prowadzenia sklepu internetowego. Bezpłatne aktualizacje, wsparcie techniczne. Liczne integracje i prosta obsługi. Idealne oprogramowanie do pozycjonowania. Uruchom własny sklep internetowy
Tutaj jesteś: Strona główna » Specjalny rabat na zakup sklepu shopGold

Specjalny rabat na zakup sklepu shopGold

Data dodania: 14-03-2014

Z okazji zmiany strony oscGold.com chcemy zaoferować Państwu specjalny rabat na zakup oprogramowania shopGold.
Kupon rabatowy na sklep internetowy
Rabat oferujemy w postaci kuponu rabatowego. Podczas zakupu sklepu shopGold na stronie www.shopgold.pl prosimy o wpisanie w polu kuponu rabatowego w koszyku kodu: BGJF03 Sklep automatycznie naliczy dla Państwa zamówienia rabat 10% na oprogramowanie sklepu internetowego shopGold. Zapraszamy do skorzystania z oferty - promocja trwa tylko do końca kwietnia 2014 roku :)

Rabat w postaci kuponu dotyczy oprogramowania sklepu shopGold w wersji Komfort, Standard oraz wersja Pod Klucz. Kuponem nie jest objęte oprogramowanie w wersji OSC.

Dalej

oprogramowanie e-commerce | tworzenie sklepów internetowych | program do sklepu internetowego | oprogramowanie sklepu internetowego | sklep internetowy | sklepy internetowe

Informacje zawarte na tej stronie stanowią własność intelektualną firmy Kamelia-Net. Dotyczy to zarówno tekstów jak i grafik sklepu. Wszelkie próby kopiowania zdjęć oraz tekstów z niniejszego serwisu bez zgody firmy Kamelia-Net są zabronione i będą traktowane jako łamanie prawa.
Oprogramowanie sklepu internetowego