Tworzymy profesjonalne oprogramowanie sklepów internetowych

Nowoczesna platforma do prowadzenia sklepu internetowego. Bezpłatne aktualizacje, wsparcie techniczne. Liczne integracje i prosta obsługi. Idealne oprogramowanie do pozycjonowania. Uruchom własny sklep internetowy
Tutaj jesteś: Strona główna » Szablony sklepów internetowych

Szablony sklepów internetowych

Data dodania: 30-12-2007

Sklep internetowy oscGold wyposażony jest w możliwość szybkiej zmiany grafiki - szablonu graficznego (templates). Dzięki wbudowanemu w oscGold systemowi szablonów, każdy szablon sklepu znajduje się w osobym katalogu, dzięki czemu w łatwy sposób można stworzyć nowy szablon sklepu lub modyfikować istniejące. Żeby zmienić całkowicie wygląd sklepu nie potrzeba edytować wszystkich plików sklepu, a jedynie wybrane, oddzielone w katalogu szablonów oraz pliki CSS (style).

Standardowo wraz z zakupem sklepu oferowanych było 10 standardowych szablonów. Szablony różnią się kolorystyką oraz układem, a same szablony można przełączać dowolnie w panelu administracyjnym dzięki czemu łatwo można zmieniać wygląd sklepu - można np tworzyć szablony okazjonalne - np na święta.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów wprowadziliśmy także dodatkowe szablony graficzne do sklepu internetowego oscGold Dzięki takiej możliwości w łatwy i szybki sposób można zmienić wygląd standardowej wersji sklepu internetowego i w zdecydowany sposób poprawić jego wygląd graficzny. Szablony sklepu internetowego oscGold to gotowe pliki które trzeba w odpowiedni sposób zainstalować w sklepie. Szablony nie są plikiem graficznym i nie trzeba poświęcać czasu na ich cięcię i dopasowywanie do struktury plików skryptu. Instalacja szablonów graficznych jest bardzo prosta i zajmuje niespełna parę minut.

Różnorodność szablonów powoduję, iż każdy może dopasować szablon do profilu działalności swojej firmy. Profesjonalne projekty, kompleksowe realizacje zapewniają komfortową pracę oraz niebanalny wygląd sklepów.

Oprócz dostępnych gotowych szablonów sklepu internetowego oscGold proponowaliśmy także indywidualne projekty graficzne na zamówienie. Przewaga takich projektów w porównaniu z gotowymi szablonami była taka, iż każdy szablon wykonywany był na zamówienie przez co był niepowtarzalny i wszystkie elementy szablonu (grafika oraz ustawienia elementów na ekranie) były indywidualnie ustalane z klientem. W naszej ofercie znajdowały się 3 rodzaje indywidualnych szat graficznych:

  • BASIC - jest to prosty szablon sklepu internetowego. Idealne rozwiązanie dla osób startujących w e-biznesie. W projekcie tym układ sklepu pozostaje w niezmienionej formie w stosunku do standardowego szablonu. Zmienie ulegają jedynie elementy grafiki, kolorystyka etc.
  • STANDARD - to już średnio zaawansowany szablon graficzny do sklepu zawierający dodatkowe elementy graficzne, może zawierać animowany nagłówek. Szablon ten obejmuje: przygotowanie indywidualnego banneru w nagłówku sklepu z ewentualnymi modyfikacjami programistycznymi umożliwiającymi dodanie do nagłówka np. koszyka, wyszukiwarki, logowania itp, wprowadzenie elementów graficznych w boxach, zmianę kolorystyki sklepu, zmianę sposobu wyświetlania zawartości modułów.
  • ADVANCED - zaawansowany szablon graficzny sklepu. Idealne rozwiązanie dla osób chcących się wyróżnić wśród wielu sklepów internetowych, oczekujących indywidualnych, niestandardowych rozwiązań. Szablon ten obejmuje: przygotowanie sklepu w układzie niestandardowym (zmiana położenia elementów sklepu związana z pracami programistycznymi, modyfikacją skryptów), przygotowanie elementów graficznych - animowanych - wykonanych w technologii flash lub javascript, zmianę kolorystyki sklepu, zmianę sposobu wyświetlania zawartości modułów.

Dalej

oprogramowanie e-commerce | tworzenie sklepów internetowych | program do sklepu internetowego | oprogramowanie sklepu internetowego | sklep internetowy | sklepy internetowe

Informacje zawarte na tej stronie stanowią własność intelektualną firmy Kamelia-Net. Dotyczy to zarówno tekstów jak i grafik sklepu. Wszelkie próby kopiowania zdjęć oraz tekstów z niniejszego serwisu bez zgody firmy Kamelia-Net są zabronione i będą traktowane jako łamanie prawa.
Oprogramowanie sklepu internetowego