Tworzymy profesjonalne oprogramowanie sklepów internetowych

Nowoczesna platforma do prowadzenia sklepu internetowego. Bezpłatne aktualizacje, wsparcie techniczne. Liczne integracje i prosta obsługi. Idealne oprogramowanie do pozycjonowania. Uruchom własny sklep internetowy
Tutaj jesteś: Strona główna » Zasady aktualizacji

Zasady aktualizacji

Zasady aktualizacji programu oscGold w okresie trwania pomocy technicznej
  • po kupie programu oscGold otrzymali Państwo możliwość pobierania bezpłatnie aktualizacji skryptów do aktualnie dystrybuowanej wersji programu w ramach tego samego głównego numeru wersji. Czyli np. z wersji 4.0 do kolejnych 4.x Aktualizacja płatna jest oznaczana numerem wersji posiadającym zmianę cyfry na pierwszej pozycji przed kropką (np. 1.0, 2.0 itd.). Aktualizacje do sklepu można pobierać ze strony oscGold po zalogowaniu się na swoje konto. Klienci którzy zakupili aplikację sklepu przez naszą stronę i posiadają aktywne konto mogą pobierać po zalogowaniu się na swoje konto aktualnie dostępne aktualizacje sklepu.
  • jeżeli aktualizacja programu wymaga wykonania prac informatycznych związanych z dostosowaniem działającego u Klienta sklepu we wcześniejszej wersji do wersji aktualnie dystrybuowanej i prace te mają być wykonane przez firmę KAMELIA-NET pobierana jest za to opłata, która jest ustalana indywidualnie w zależności od ilości prac do wykonania (aktualizacja bazy danych, dostosowanie szablonów, itp.). 
Zasady aktualizacji programu oscGold po okresie bezpłatnej pomocy technicznej
  • po upływie okresu pomocy technicznej Państwa konto w sklepie jest cały czas aktywne i aktualizację do zakupionej przez Państwa wersji sklepu można pobierać po zalogowaniu się na swoje konto w naszym sklepie.
Zasady płatnych aktualizacji programu oscGold do nowszej wersji oprogramowania
  • cena aktualizacji systemu obliczana jest na podstawie aktualnie obowiązujących cen programów oscGold i wynosi 40% jego wartości dla użytkowników posiadających wersję programu o numerze poprzedzającym aktualnie dystrybuowaną wersję.
  • użytkownicy starszych wersji programu płacą 50% wartości aktualizowanego systemu.
  • podane wyżej koszty aktualizacji dotyczą tylko i wyłącznie zakupu programu oraz 6 miesięcznej pomocy technicznej związanych z jego użytkowniam.

    Nie obejmują one wykonania aktualizacji funkcjonującego sklepu z wersji niższych do wersji 4.X

Dalej

oprogramowanie e-commerce | tworzenie sklepów internetowych | program do sklepu internetowego | oprogramowanie sklepu internetowego | sklep internetowy | sklepy internetowe

Informacje zawarte na tej stronie stanowią własność intelektualną firmy Kamelia-Net. Dotyczy to zarówno tekstów jak i grafik sklepu. Wszelkie próby kopiowania zdjęć oraz tekstów z niniejszego serwisu bez zgody firmy Kamelia-Net są zabronione i będą traktowane jako łamanie prawa.
Oprogramowanie sklepu internetowego