Tworzymy profesjonalne oprogramowanie sklepów internetowych

Nowoczesna platforma do prowadzenia sklepu internetowego. Bezpłatne aktualizacje, wsparcie techniczne. Liczne integracje i prosta obsługi. Idealne oprogramowanie do pozycjonowania. Uruchom własny sklep internetowy
Tutaj jesteś: Strona główna » Zmiana tytułu sklepu w paski przeglądarki

Zmiana tytułu sklepu w paski przeglądarki

Data dodania: 24-01-2011

Standardowo po zainstalowaniu sklepu internetowego oscGold w pasku przeglądarki pokazuje się napis "Domyslny tytul strony". Domyślną wartość należy zmienić, wpisując także opis sklepu oraz słowa kluczowe.
Parametry te definiuje się w panelu administracyjnym w menu Meta Tagi / Zarządzanie stronami. Po wejściu w menu w ramce po prawej stronie wyświetlą się pola które należy uzupełnić. Należy wpisać domyślny tytuł strony, opis strony oraz słowa kluczowe - rozdzielając je przecinkiem. Ważne jest także wpisanie wartości dla znacznika ALT (tekst który pojawia się w chmurce po najechaniu na obrazek). Elementy powyższe należy koniecznie uzupełnić zgodnie z działalnością sklepu ponieważ mają one istotny wpływ na pozycjonowanie sklepu - są to tzw znaczniki META które są czytane w pierwszej kolejności przez wyszukiwarki, np Google.

Dalej

oprogramowanie e-commerce | tworzenie sklepów internetowych | program do sklepu internetowego | oprogramowanie sklepu internetowego | sklep internetowy | sklepy internetowe

Informacje zawarte na tej stronie stanowią własność intelektualną firmy Kamelia-Net. Dotyczy to zarówno tekstów jak i grafik sklepu. Wszelkie próby kopiowania zdjęć oraz tekstów z niniejszego serwisu bez zgody firmy Kamelia-Net są zabronione i będą traktowane jako łamanie prawa.
Oprogramowanie sklepu internetowego